GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50] Türkçe Yama

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Rockstar Games, uzun zamandir merakla beklenen GTA serisinin en yeni oyunu olan GTA: San Andreas'i artık Türkçe oynayabileceksiniz. Bu yama ile GTA San Andreas 2.2 oyununu %100 Türkçe oynayabileceksiniz.

indireceğiniz GTA San Andreas türkçe yama dil eklentisi ile GTA San Andreas oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50] Türkçe dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

GTA San Andreas Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce GTA San Andreas 2.2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı GTA:San Andreas 2.2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak GTA San Andreas Türkçe yama C:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreas klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, GTA Türkçe yama dosyasının kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreas klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer GTA San Andreas TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır

Bu yamayla oyununuz tamamen her tarafı Full TÜRKÇE olacaktır.

Grand Theft Auto San Andreas %100 Türkçe, Grand Theft Auto San andreas %100 türkçe yama, Grand Theft Auto San andreas Full TR, GTA %100 TR, GTA %100 Türkçe, GTA San Andreas Full türkçe, GTA San Andreas tr yama, GTA San Andreas tryama, GTA San Andreas türkçe yama , GTA SanAndreas tr yama, GTA SanAndreas tryama, GTA SanAndreas türkçe yama , GTA tr yama, GTA tryama, GTA türkçe yama

Yamayı İndir

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !